O Svaté Hoře Athos

„Kde není nebe ani země“

Střihový film o Athosu prokládaný výroky svatohorských starců

Duchovní poselství současných starcůToto je verze se přehráváním videa starším způsobem ve formátu FLV. Vyžaduje nainstalovaný Flash Player. Moderně lze přehrávat v HTML 5 zde.O Svaté Hoře Athos česká stránka.Délka filmu: 33 min. Jazyk filmu: řecko - rusky. S českými titulky. (Zobrazení titulků si můžete vypnout tlačítkem T na spodní liště prohlížeče.)

Přehrává se video soubor uložený na našem serveru.

Tento videosoubor ve formátu FLV (kvalitnější verzi - bitrate 384) si můžete od nás stáhnout: Afon_Gde_net_ni_neba_ni_zemli.384.flv (127 M)
a české titulky: Athos-kde-neni-nebe-ani-zeme.utf8.srt (v UTF8)

Video s tímto filmem si zde můžete stáhnout i ve větším rozlišení (640*480) jako soubor AVI: Afon_Gde_net_ni_neba_ni_zemli.avi (velikost 309 M)
České titulky k AVI souboru: Athos-kde-neni-nebe-ani-zeme.srt


Technická podpora pro přehrávání stažených videosouborů s přiloženým souborem s českými titulky.

Máte-li pomalé internetové připojení a on-line přehrávání filmu je kvůli tomu trhané nebo přerušované, můžete si buď video soubor stáhnout k sobě a přehrávat si jej posléze doma z disku Vašeho počítače, nebo můžete při prvním on-line přehrávání vypnout zvuk a film nesledovat (okno s webou stránkou s přehrávajícím se filmem si minimalizujte), a teprve po úplném dokončení tohoto "ignorovaného" přehrávání si - aniž byste opustili webovou stránku s filmem nebo zavřeli okno s touto webovou stránkou(!) - film pusťte znovu; při takovémto druhém přehrávání je už celý soubor s filmem v paměti Vašeho počítače a přehrávání je tedy plynulé.
Další informace k přehrávání FLV souborů viz naši stránku technické podpory


Hlavní rozcestník všech filmů je tady.

NAVRCHOLU.cz